ÚvodKalendář akcíAkce pro dětiLego hraní v OC Šestka

Datum začátku akce: 11.5.2012.

Doba trvání akce: "11. květen 2012 – 3. červen 2012".

Akce pro děti

Lego hraní v OC Šestka

Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prohlédněte si aktuální akce v okolí této již neaktuální akce, prozkoumejte aktuální akce v regionu Praha nebo navštivte Akce pro děti v celé ČR.
Akce pro všechny milovníky Lega. OC Šestka ve spolupráci s výrobcem stavebnice a soukromým muzeem Lega přichystala pro zákazníky velkou interaktivní výstavu Lega – Lego hraní na Šestce.
Eiffelovka i kosmická loď Star Wars – výstava představí širokou škálu Lega, od populárních sérií jako jsou piráti, Ninjago, Star Wars, dále budou připraveny velké stavby z lega, například přes metr vysoká Eiffelovka složená z více než 3.000 kostiček, téměř dvoumetrová budova Empire State Building, velké svíticí mrakodrapy, nebo přes metr dlouhý model kosmické lodi STAR WARS. Velkou pozornost jistě upoutají dvoumetrové figurky z Lega, či část výstavy věnována Lego Racers, na které bude vystaven závodní okruh Formule 1 se vším, co k tomuto závodu patří.

Chybět nebude ani doplňková výstava velkoplošných fotografií dalších staveb z Lega a atraktivní soutěže (na webu Šestky, na Facebooku i přímo na výstavě) o stavebnice Lego, vstupenky do soukromého muzea, i do Legolendu.

Nejen koukat, i si hrát  - prostor Family Centra se po dobu výstavy promění v obří Lego hernu s tisíci kostičkami, ve které si budou moci pohrát děti všech věkových kategorií. Pro nejmenší budou k dispozici bazénky s Duplo kostičkami. Všechny aktivity spojené s touto akcí jsou volně přístupné veřejnosti a jsou pro všechny zdarma.

Provozovatel

OC Šestka

Fajtlova 1090/1
100 00 Praha 6
Tel.:
+420 723 944 267
GPS:
50,536553 14,290468
 
Region:
Praha
Obec:
Praha 6
Tipy na výlet:
Praha 6 a okolí
 

Cena

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Piráti v Úštěku – piráti na jezeře 2025 aneb dobývání jezera Chmelař piráty

Piráti, korzáři, bukanýři i krásné pirátky obsadí 11. – 12. 7. 2025 na celý víkend pláž v Úštěku. Předvedou strhující bitvy na vodě i na souši za použití repliky škuneru, historické tržiště, přístavní městečko, pirátská diskotéka pro děti, rýžování zlata, večerní bitva s ohni, ohňostroj a další.
Úštěk, Ústecký kraj

Strašidlo cantervillské na zámku Ploskovice

Divadelní komedie pod širým nebem na zámeckém nádvoří.
Ploskovice, Ústecký kraj

Keramické trhy na zámku v Ploskovicích

Zveme vás na prodejní keramické trhy, které se již tradičně konají v areálu zámeckého parku. Můžete se těšit na autorskou tvorbu českých keramiků a další originální výrobky.
Ploskovice, Ústecký kraj

Pohádka na zámku Ploskovice

Pohádka Čertův poklad se odehraje na zámku Ploskovice.
Ploskovice, Ústecký kraj

Bílá paní na vdávání

Kdo z nás někdy nepomyslel na to, jaké by to asi bylo bydlet na zámku?
Ploskovice, Ústecký kraj

7 pádů Honzy Dědka

Populární talkshow v létě zamíří z televizních obrazovek přímo za svými diváky. Zažijte na vlastní kůži atmosféru 7 pádů a nahlédněte pod pokličku toho, jak vzniká zábavný pořad plný rozhovorů „o všem a pro všechny“.
Ploskovice, Ústecký kraj

Dobrý den, keramiko!

Zveme na keramickou akci pro širokou veřejnost do malebného městysu Levín s 600 letou tradicí hrnčířství.
Levín, Ústecký kraj

Husitské slavnosti v Třebušíně 2025

Husitské slavnosti v Třebušíně se konají v sobotu 5. 7. 2025. Je připraven bohatý kulturní program program pro malé i velké diváky. Připraveno pestré občerstvení.
Třebušín, Ústecký kraj

Rozhledna Hořidla u Chotiněvsi

V roce 2008 byla vrchu Hořidla slavnostně otevřena nová, kovová, 14 metrů vysoká rozhledna. Sestává z čtvercového podstavce, do něhož je zapuštěný ocelový tubus, kolem kterého se vine vřetenové schodiště s 67 schody, ve výšce 13 m je zakončeno kruhovým, otevřeným vyhlídkovým ochozem.
Chotiněves, Ústecký kraj

Zřícenina kostela sv. Václava u Encovan

Ze vsi Prachová zbyla pouze zřícenina empírového hřbitovního kostela sv. Václava. Tato ves zanikla za husitských válek. Na místě původního kostela byl roku 1835 postaven kostel nový, zasvěcený sv. Václavu, ten však od roku 1945 chátrá.
Polepy, Ústecký kraj

Zámek Liběšice

Bývalý renesanční zámek postavený v polovině 16. století byl v 18.-19. století upraven do barokní podoby. V současnosti se skládá ze čtyř křídel kolem uzavřeného dvora.
Liběšice, Ústecký kraj

Kostel Nejsvětější Trojice v Zahořanech u Litoměřic

Kostel Nejsvětější Trojice v Zahořanech je jedním z prvních barokních kostelů v severních Čechách, pochází z poloviny 17. století.
Křešice, Ústecký kraj

Přívoz Nučničky – Nunčice

Oblíbený přívoz přes Labe mezi obcemi Nučničky – Nučnice jezdí v letní sezoně v půlhodinových intervalech. Po dohodě s převozníkem mohou zájemci absolvovat až pětadvacetiminutovou projížďku po řece.
Travčice, Ústecký kraj

Jezero Chmelař s kempem u městečka Úštěk

Jezero vzniklé zatopením oblasti pojmenované příznačně Chmelař. V pivu se tu koupat sice nebudete, ale obrovská vodní plocha a dvě písečné pláže a sportovní vybavení kempu s možností ubytování ve stanech i v chatkách vás v horkém létě osvěží zaručeně.
Úštěk, Ústecký kraj

Vrch Křemín a naučná stezka skřítka Křemínka

Výrazný vrch Křemín (244 m n. m.) najdete mezi obcemi Třeboutice, Zahořany a Křešice nad řekou Labe. Během času zde stávalo opevnění i barokní pevnost. Na vrchol, odkud je vidět daleko do kraje, vede z Křešic naučná stezka skřítka Křemíka.
Křešice, Ústecký kraj

Ranch Ježkův Mlýn – projížďky na koních

Výcvik jezdců i koní a také turistické vyjížďky na koních.
Hoštka, Ústecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Zájezdní hostinec v obci Trnobrany

Bývalý zájezdní hostinec z 18.století jehož součástí je malá ekofarma nabízí vyjížďky na koních.
Litoměřice, Ústecký kraj

Vinařství Geltschberg

Postupně navracíme život a tradici do malebné vesničky Horní Chobolice, kterou naleznete v Českém středohoří, přímo na úpatí hory Sedlo. Zažijete u nás krásnou dovolenou, budete ochutnávat místní lahodné víno, procházet se a sportovat v nádherné krajině nebo jenom odpočívat v tichu panenské přírody.
Liběšice, Ústecký kraj

Geltschberg – ubytování a vinařství v Českém Středohoří

Geltschberg v obci Horní Chobolice nabízí ubytování ve třech nově zrekonstruovaných domech a víno z vlastních vinic.
Liběšice, Ústecký kraj

Wake & Fun Třeboutice

Sportovní areál v Třebouticích u Litoměřic je místem, kde můžete vyzkoušet spoustu sportovních aktivit a užít si pohodu u vody.
Litoměřice, Ústecký kraj

Pizzerie a vinárna Čertovna v Úštěku

Pizzerie Čertovna Úštěk nabízí romantické posezení v historickém barokním objektu při Pikartské věži v samotném centru městečka Úštěk.
Úštěk, Ústecký kraj

Café Páv v Ploskovicích

Bára a Petr Tomečkovi léta pořádali kulturní akce, kurzy vaření, stánkovali po trzích a ve všem kladli důraz na řemeslo. Zámek Ploskovice je pak oslovil k pronájmu zámecké kavárny.
Ploskovice, Ústecký kraj

Dobrá poctivá česká kuchyně v Úštěku

V restauraci Racek pro vás připraví atmosféru klidu a relaxace a tradiční českou kuchyni. Ochutnejte například vepřové koleno na medu a pivu!
Úštěk, Ústecký kraj

Teepee Camp Lounky – ubytování v indiánském týpí u labské cyklostezky!

Zažijte originální kempování v týpí v klidné Polabské nížině! Pohodlné ubytování pro cyklisty na Labské stezce i rodiny. Příroda, pohoda a skvělá základna pro výlety po Polabí.
Chodouny, Ústecký kraj