Úvod > Co chcete dělat? > Gurmánská turistika > Zážitková gastronomie

Zážitková gastronomie celá ČR

Hostina pro všechny smysly, která potěší chutí, vůní, barvami i strukturou a kdy se obyčejné jídlo změní v umění – to je pravá zážitková gastronomie. Pověstnou třešničkou na dortu pak bývá překvapení; někdy exkluzivní suroviny a speciality, jindy docela obyčejná tma. Vrhněte se do víru požitků!

Máte v plánu romantickou večeři pro dva, založenou na propracovaném menu, které bude skutečným zážitkem?

Zatímco v restauraci Pod křídlem noci si ověříte, zda se dokážete najíst v naprosté tmě, v restauraci La Degustation Bohême Bourgeoise propadnete kouzlu zvanému Slow Food. Z jiné perspektivy uvidíte své oblíbené laskominy přímo u výrobců, třeba v loštickém Muzeu olomouckých tvarůžků nebo v perlivém světě šumivých vín Bohemia Sekt. Chcete-li uplatnit zážitkovou gastronomii doma, ve vlastní kuchyni, pomohou vám mistři svého oboru, třeba na kurzech vaření Ola Kala nebo škola vaření Chefparade.

Zobrazit celý popis
Oslavy kávové kultury si můžete užít o víkendu na Prague Coffee Festival
13. říjen 2017 12:00

Oslavy kávové kultury si můžete užít o víkendu na Prague Coffee Festival

Praha 1
Polovina října přeje tradičně milovníkům dobrého jídla a pití. Tentokrát s námi například ochutnáte vynikající kávu. Kde? Na Prague Coffee Festivalu, který se o víkendu 14. a 15. října koná v Hybernské ulici v Praze. Na oslavy kávy vás zve portál Kudy z nudy.